Ankieta: Który termin uważasz za najlepszy na zlot nad jeziorem Garda??
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
25. kwiecień - 2. maj
21.05%
4 21.05%
2. - 9. maj
31.58%
6 31.58%
9. - 16. maj
36.84%
7 36.84%
6. - 13. czerwiec
10.53%
2 10.53%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lago di Garda - zlot EMTB.pl - dyskusja
Wszystko co dobre szybko się konczy - te kilka dni minely jak strzala Big Grin

Wyjazd oceniam w kategori galaktycznej i szkoda, że nie wszystkim się udalo uczestniczyc w tym TRIPie.

Super ekipa eksplorowala zasypane sniegiem tunele na Tremalzo, zjezdzala nieoznakowanymi singlami przygotowanymi przez lolalesow, lezakowala na wysokosci ponad 1tys. szalala (jaracz) po "bike parku" z hopami przy 30m uskoku w jezioro, lapala snejki na kraweznikach ..... Fotografowala KROKUSY, a mniej rowery itd.

O wszystkim dowiecie się z relacji i ze zdjec, ale jak znam zycie - troche to potrwa - tak jak nasze codzienne wyjazdy w gory Big Grin

Na koniec ekipa fokusowa i subarowa zdobyla 3 przelecze ponad dwutysieczne, a deserem było wjechanie na ponad 2500 Big Grin

Jeszcze raz dzięki CHLOPAKI (mentos, valdar, speedy, jaracz,spoonman, bart and maluch) za super chwile.

Ps
Mentos dzięki za wspolna podroz Big Grin
Odpowiedz
Dobra ,dobra !!! Proszę choć parę fotek wrzucić !!!!!!!!!!!
Nomad
Odpowiedz
No i ja jestem już na chacie. Zaraz sprawdzę czy nagrane DVD ze zdjęciami ze wszystkich aparatów działają i wstawię kilka krokusów.
www.emtb.pl

Odpowiedz
Ja również dziękuje całej ekipie (Malauch, Bartmanin, Jjarcz, Kondi, Mentos, Speedy i Valdar) za wspolna eksploracje włoskich i austriackich górek. Naprawde świetnie spędziłem ten czas i zobaczyłem coś nowego.

Speedy dzięki za odebranie kluczy do apartamentu (a co za tym idzie unikniecia kolejnej nocy w samochodzie) i super fotke Big Grin

Maluch dzięki za znalezienie i dogranie świetnej miejscówki i zapewnienie bezpiecznego transportu wozem firmowym EMTB Smile
Masz naprawde genialnych rodziców. Rzadko kiedy człowiek ma do czynienia z taką gościnnością i ciepłym przyjęciem (jakby nie patrzec, obcych ludzi pod swój dach)

Wyjazd przeszedł do historii forum. Z niecierpliwością czekam na kolejny. To gdzie za rok ? Big Grin
Oczywiscie nie mam na mysli zlotów w naszych rodzimych górkach, bo tych - mam nadzieje - bedzie znacznie wiecej.

Odpowiedz
nie ma co zazdrościć, było kichowo Big Grin

tak na szybko bo przegląd 2xDVD zdjęć trochę potrwa by w jakiś album to wrzucić

[Obrazek: 279955fa622f588fmed.jpg]

[Obrazek: 35dcadd4b1cf1099med.jpg]

no i wielkie dzięki wszystkim za super wyprawę. Czas planowac kolejny rok Big Grin.
pamiętaj - German Death Camps !
Odpowiedz
mentos napisał(a):nie ma co zazdrościć, było kichowo Big Grin

Jeśli chodzi o moje wrażenia z kich, to było grubo, tłusto i smacznie.
Teraz trzeba lizać bitewne rany, policzyć ile to właściwie wszystko kosztowało i oddać skrzeka, często zwanego klocem (dla mnie to klocuszek) do smarowania i-driveów i innych intymnych części.

Kondi: Jędrzejowy park rozrywki to zapamiętam na długo. Zwłaszcza przyziemienie supermana i brzydką sznytę na ramie.

Dobra, koniec marzenia o powrocie nad Gardę... Dzięki za wyjazd, nadszedł czas na twarde zderzenie z rzeczywistością i powrót do codzienności. Po powrocie z gór mam wrażenie, że w mieście coś strasznie śmierdzi, wszędzie...
Odpowiedz
A na tym drugim zdjęciu rozumiem, że kolega się zgubił ? Czy tylko kierunki pomylił ? Big Grin
Odpowiedz
kolega to nasz admin a skracał serpentynę śnieżną do tunelu na szlaku pod Tremalzo (jak wszyscy zresztą)
pamiętaj - German Death Camps !
Odpowiedz
znając skróty naszego admina mam nadzieje, ze jak skracał to nie złamał sobie żadnego obojczyka i ogólnie nikomu nic się nei stało?!
I was riding enduro before it was cool
Odpowiedz
pozazdrościć, ale foty jakby znajome, pierwsze to poniżej tunelu wyeżdzając z pod Tremalzo z widokiem na gardę w dalszym planie Smile
SC nomad/lyrik2step/dhx5air
SC duo glx/podium carbon/driverX
Odpowiedz
No to dopieściłem galerię, zapraszam do oglądania http://picasaweb.google.pl/speedziak/WOchy2009#
Aktualnie nie mogę czytać forum, gdyż oglądam film o bandzie motherfuckersów z LA, z którymi walczy nieprzekupny gliniarz karateka.
Odpowiedz
Galeria cudowna, łza się kręci, że nie pojechałem z Wami!
VP Free//DHX.5.0// Fox 40.

Bądź odkrywcą, a nie naśladowcą
http://www.pinkbike.com/photo/4509302/
http://www.youtube.com/watch?v=lTFarelwwS4
Odpowiedz
No cóż położyć się na ziemi wyć że mnie tam nie było Wink
Pozazdrościć.
Odpowiedz
Taki szmat drogi przejechać, za taką kasę, żeby się po śniegu pobujać. Phi. ;>

Ale przynajmniej Babią widać: http://picasaweb.google.pl/speedziak/WOc...0831373074 Smile
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
A na innej 'prawie Giewont' Smile
Odpowiedz
Jaca_ napisał(a):znając skróty naszego admina mam nadzieje, ze jak skracał to nie złamał sobie żadnego obojczyka i ogólnie nikomu nic się nei stało?!
Hehe, tym razem się udało się dotrzeć do domu cało. Zresztą jak wszystkim poza kilkoma małymi obiciami i otarciami.
Ja się wygrzmociłem tylko raz i to na dodatek na deptaku w Torbole jak zagapiony w widoki do okoła nie zauważyłem, że zamiast na schodki wjeżdzam prosto w murek Wink A nie, miałem jeszcze pierwszego dnia lot z frontflipem i lądowaniem na czterech literach.

Poniżej mały mix zdjęć ze wszystkich cyfraków:
www.emtb.pl

Odpowiedz
Jaca_ napisał(a):znając skróty naszego admina mam nadzieje, ze jak skracał to nie złamał sobie żadnego obojczyka i ogólnie nikomu nic się nei stało?!
Hehe, tym razem się udało się dotrzeć do domu cało. Zresztą jak wszystkim poza kilkoma małymi obiciami i otarciami.
Ja się wygrzmociłem tylko raz i to na dodatek na deptaku w Torbole jak zagapiony w widoki do okoła nie zauważyłem, że zamiast na schodki wjeżdzam prosto w murek Wink A nie, miałem jeszcze pierwszego dnia lot z frontflipem i lądowaniem na czterech literach.

Poniżej mały mix zdjęć ze wszystkich cyfraków (razem zdjęć przywieźliśmy 2216, z czego jakieś 2100 jest z postojów i podjazdów):
[Obrazek: dsc05814.th.jpg] [Obrazek: dsc05852s.th.jpg] [Obrazek: dsc05972.th.jpg] [Obrazek: dsc06048.th.jpg]
[Obrazek: dsc06126.th.jpg] [Obrazek: dsc3342.th.jpg] [Obrazek: dsc3359.th.jpg] [Obrazek: dsc3374.th.jpg]
[Obrazek: dsc3408.th.jpg] [Obrazek: dsc3449.th.jpg] [Obrazek: dsc3485.th.jpg] [Obrazek: dsc3504.th.jpg]
[Obrazek: dsc3506.th.jpg] [Obrazek: dsc3510a.th.jpg] [Obrazek: dsc3513.th.jpg] [Obrazek: dsc3528.th.jpg]
[Obrazek: dsc3532c.th.jpg] [Obrazek: dsc3553.th.jpg] [Obrazek: dsc3603g.th.jpg] [Obrazek: dsc3624.th.jpg]
[Obrazek: dsc3672u.th.jpg][Obrazek: dsc3693.th.jpg] [Obrazek: dsc3697.th.jpg][Obrazek: dsc3711l.th.jpg]
[Obrazek: dsc3721.th.jpg] [Obrazek: dsc3726.th.jpg] [Obrazek: dsc3734.th.jpg] [Obrazek: dsc3752o.th.jpg] [Obrazek: dsc3772t.th.jpg]
[Obrazek: dsc3787.th.jpg] [Obrazek: dsc3798.th.jpg] [Obrazek: dsc3808.th.jpg] [Obrazek: dsc3808b.th.jpg]
[Obrazek: dsc3823t.th.jpg] [Obrazek: dsc3824.th.jpg] [Obrazek: dsc3836.th.jpg] [Obrazek: dsc3852.th.jpg]
[Obrazek: dsc3867.th.jpg] [Obrazek: dsc3877.th.jpg] [Obrazek: dsc3878.th.jpg] [Obrazek: dsc3886.th.jpg]
[Obrazek: dsc3898n.th.jpg] [Obrazek: dsc3914.th.jpg] [Obrazek: dsc3952.th.jpg] [Obrazek: dsc3961.th.jpg]
[Obrazek: dsc3968.th.jpg] [Obrazek: dsc3971.th.jpg] [Obrazek: dsc3973.th.jpg] [Obrazek: dsc3976.th.jpg]
[Obrazek: dsc3982v.th.jpg] [Obrazek: dsc3988.th.jpg] [Obrazek: dsc3989.th.jpg] [Obrazek: dsc3995.th.jpg]
[Obrazek: dsc4020.th.jpg] [Obrazek: dsc4024.th.jpg] [Obrazek: dsc4047n.th.jpg][Obrazek: dsc4072.th.jpg]
[Obrazek: img2239k.th.jpg] [Obrazek: img2331.th.jpg] [Obrazek: img2334f.th.jpg] [Obrazek: img2341.th.jpg]
[Obrazek: img2351.th.jpg] [Obrazek: img2527.th.jpg] [Obrazek: img2533.th.jpg] [Obrazek: p1040544.th.jpg]
[Obrazek: p1040579.th.jpg] [Obrazek: p1040621.th.jpg] [Obrazek: p5110239.th.jpg] [Obrazek: p5110254.th.jpg] [Obrazek: p5110257.th.jpg]
[Obrazek: p5110263.th.jpg] [Obrazek: p5110265.th.jpg] [Obrazek: p5120311.th.jpg] [Obrazek: p5140350.th.jpg]
www.emtb.pl

Odpowiedz
wtf Speedy, gdzie heckler?
Odpowiedz
Malauch napisał(a):Poniżej mały mix zdjęć ze wszystkich cyfraków (razem zdjęć przywieźliśmy 2216, z czego jakieś 2100 jest z postojów i podjazdów):
zapomniałeś napisać, że 75% wszystkich zdjęć to KROKUSY Big Grin
Odpowiedz
No wlasnie, co to za zielona zaba? Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości